KOPNES

KOKA JUMTA KOPNES

Ja ir nepieciešams jumts, būs jāatrod atbildes uz vairākiem saistītiem jautājumiem, piemēram, vai būs jumta logs, kāds būs jumta segums, krāsa un struktūra. Varam droši apgalvot, ka jumta kopnes ir labākā izvēle visu veidu jumtiem.

Pirmkārt, kopnes projektē inženieri, izmantojot aprēķinus un šim nolūkam paredzētas datorprogrammas. Īpaši kvalitatīva C24 klases koksne nodrošina kopņu izturību. Izmantojot tradicionālās spāres jumta segumam, process ir ievērojami laikietilpīgāks, ir izaicinoši atrast kvalificētus amatniekus, kuri ir gatavi uzņemties šo darbu, un koksne tiek iegādāta par mazumtirdzniecības cenām, tiek pasūtīts vairāk nekā nepieciešams.

Kopņu ražošanā koksne tiek izmantota ļoti efektīvi, ražošanas procesā gandrīz nepaliek nekādi pārpalikumi. Jumta kopnes tiek ražotas rūpnīcā ar īpaši izstrādātu aprīkojumu un instrumentiem, kas nodrošina precizitāti. Komponenti ir pilnībā gatavi uzstādīšanai. Šie apstākļi ļauj izvairīties no kļūdām, ietaupīt laiku un novērst papildu zaudējumus turpmākajos būvniecības posmos.

Kopnes var piegādāt dienā, kad tās ir paredzēts uzstādīšanai, kas ietaupīs daudz laika, enerģijas un vietas. Nav nepieciešamas papildu izmaksas, jo būvlaukums ir tīrs un nav jāuztraucas par konstrukciju pasargāšanu.

 

• Piemērots dažādām jumta konstrukcijām un ēku tipiem.
• Ideāli piemērots jumtiem ar sarežģītu ģeometriju un lielākiem laidumiem.
• Vietas taupīšana – būvlaukumā nepieciešama ierobežota uzglabāšanas vieta.
• Konstrukcijas tiek izgatavotas no augstas klases C24 koksnes.
• Salīdzinot ar spārēm, racionāli izbūvētas kopnes ļauj efektīvi izmantot koksnes resursus un ietaupīt aptuveni 40% koksnes.
• Ļoti ātra uzstādīšana salīdzinājumā ar tradicionālajām būvniecības metodēm.
• Precizitāte kopņu projektēšanā un izgatavošanā, CE sertifikāts.

Kopnes

Koka jumta kopnes ir pilnībā izbūvēta jumta konstrukcija. Lielākā daļa māju visā pasaulē ir būvētas ar kopnēm, un tās arvien vairāk tiek izmantotas gan privātām rezidencēm, gan lielām komerciālām un rūpnieciskām struktūrām. Salīdzinot ar tipiskām koka jumta konstrukcijām, spārēm, kopņu konstrukcija ir ārkārtīgi izturīga. Kopņu izgatavošana ļauj ietaupīt līdz pat 40% koksnes un maksimāli palielināt nestspēju. Tā ir moderna tehnoloģija, kas ietaupa laiku un naudu!

Koka jumta kopņu garums var sasniegt 35 metrus.

Pašai konstrukcijai ir augsta nestspēja, tā ir izturīga, viegla, ilgmūžīga un piemērota dažādiem lietojumiem.